PROFESJONALNE TULEJOWANIE MASZYN BUDOWLANYCH

Profesjonalne usługi tulejowania maszyn budowlanych są niezwykle istotne dla utrzymania wysokiej jakości i sprawności działania maszyn. Tulejowanie to proces, w którym regenerujemy uszkodzone tuleje w maszynach budowlanych poprzez roztoczenie otworu i odbudowy do oryginalnego wymiaru poprzez napawanie lub wstawienie tulei o większym wymiarze. Dzięki temu można przedłużyć żywotność maszyny oraz zapewnić jej optymalną wydajność.

Ważnym aspektem profesjonalnych usług tulejowania jest wybór odpowiednich materiałów. Najlepsze materiały do tulejowania maszyn budowlanych powinny charakteryzować się wysoką odpornością na ścieranie i duże obciążenia. Ważny jest również regularny serwis i smarowanie co ułatwia przyszłe naprawy i konserwację.

Korzyści wynikające z profesjonalnego tulejowania maszyn budowlanych są liczne. Przede wszystkim pozwala to przedłużyć żywotność maszyny, a odpowiednio zaplanowane umożliwia uniknąć nieprzewidzianych i długotrwałych przestojów w pracy. Dzięki nowym tulejom maszyna może działać sprawnie i efektywnie przez dłuższy czas. Ponadto, poprawia się bezpieczeństwo pracy, ponieważ zużyte tuleje mogą prowadzić do niebezpiecznych sytuacji, takich jak pęknięcia ramion i wypadki. Profesjonalne usługi tulejowania maszyn budowlanych są zatem inwestycją, która przynosi długoterminowe korzyści dla przedsiębiorstwa.

Zobacz jak działamy:

Twoje Maszyny stoją, pracownicy nie pracują, a inwestycja się opóźnia? Nie warto czekać, załatwimy problem nawet w 24h!

01.

Wybierz wygodną formę dostawy

 • Dostarcz do nas samodzielnie.
 • Zamów serwis mobilny w Twojej okolicy.

02.

Weryfikacja stopnia uszkodzeń

Otrzymasz ofertę na naprawę uwzględniającą elementy do wymiany lub regeneracji. Proponujemy najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę czas oraz koszty.

03.

Regeneracja części i jej test

Uzyskujemy wartości i nastawy jak u nowego podzespołu. Na życzenie sprawimy, że część będzie również wyglądać jak nowa.

Oferujemy Państwu usługi regeneracji otworów na oryginalne wymiary, co pozwala nam na zastosowanie tulei oraz sworzni o wymiarach producenta danej maszyny, regenerujemy np.:

 • ramiona koparki i ładowarki,
 • łyżki koparki i ładowarki,
 • ramy nośnych ciężkich maszyn budowlanych,
 • wysięgników

Świadczony przez nas serwis to skuteczny sposób na zregenerowanie zużytych części lub zastąpienie ich nowymi, co stanowi jeden z głównych powodów, dla którego na skontaktowanie się z nami i umówienie wizyty decydują się ich właściciele. Jeżeli jesteś jednym z nich, a Twoja maszyna wymaga fachowej opieki, zapraszamy do nas.

Oferujemy również inne usługi, takie jak:

 • naprawa wybitych otworów,
 • przebudowa otworów pod wymiary łożysk,
 • tuleje do uszczelnień,
 • kucie nietypowych tulei z kanałami smarnymi,
 • napawanie otworów na wymiar nominalny,
 • dopasowywanie niestandardowych sworzni z zabezpieczeniami i układem smarowania.

W awaryjnych wypadkach świadczymy usługi w siedzibie firmy przez 24h po uprzednim umówieniu telefonicznym pod numerami:

Telefon: +48 668 611 484