Serwis 24 Hydrotop

Umieszczanie różnego rodzaju towarów na samochodach ciężarowych lub ich rozładowywanie po dotarciu pojazdu na miejsce przebiega znacznie sprawniej, jeśli są one wyposażone w podest ruchomy. Będąc jednak często wykorzystywanym, taki podest może ulec awarii, dlatego gdy dojdzie do tego typu sytuacji, polecamy serwis wind załadowczych, który świadczymy. Hydrotop słynie z wykonywania tej usługi (podobnie jak wszystkich pozostałych ze swojej oferty) w sposób sprawny i profesjonalny, a przy tym zgodny z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego.

Serwis ułatwiający zarejestrowanie windy załadowczej w UDT

Wykorzystywane bardzo często w samochodach dostawczych i ciężarowych podesty ruchome podlegają dozorowi technicznemu, niezależnie od tego, ile wynosi ich maksymalny udźwig oraz rodzaju transportowanego przez nie ładunku. Serwis wind załadowczych UDT przez nas świadczony daje jednak pewność, że niezależnie od tego, jakiego rodzaju platformy dotyczy, ułatwi zdobycie pozwolenia na jej eksploatację. Kadra wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników Hydrotop jest w stanie szybko i trafnie zdiagnozować problem w funkcjonowaniu danego urządzenia, co sprawia, że naprawa wind załadowczych przynosi zawsze oczekiwane rezultaty. Z tego powodu z usług naszej firmy korzystają kolejni Klienci, ceniąc sobie możliwość skorzystania z fachowej pomocy zawsze, gdy okaże się to konieczne.

Naprawa wind załadowczych w atrakcyjnej cenie

Serwis wind załadowczych przez nas przeprowadzany pozwala nie tylko wyeliminować zauważone już problemy w ich działaniu, lecz także zabezpieczyć je przed wystąpieniem kolejnych w przyszłości. Jednocześnie nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie przy dopełnianiu niezbędnych formalności, potrzebnych do spełnienia wymagań UDT. Windy samochodowej nie można bowiem używać bez wcześniejszego zgłoszenia jej do Urzędu Dozoru Technicznego. By została pomyślnie zarejestrowana, musi przejść szereg specjalistycznych testów, w czym pomocne okazuje się wcześniejsze oddanie platformy w ręce specjalistów tworzących Hydrotop. Gdy już do tego dojdzie, zadbamy o to, aby stan techniczny podestu ruchomego Klienta nie pozostawiał nic do życzenia i zyskał aprobatę UDT dla windy samochodowejCena przez nas oferowana także zachęca do skorzystania z naszych usług, ponieważ nie jest wygórowana i jesteśmy w stanie dopasować ją do indywidualnych potrzeb Klienta.

W awaryjnych wypadkach świadczymy usługi w siedzibie firmy przez 24h po uprzednim umówieniu telefonicznym pod numerami:

Telefon: +48 668 611 484