Aktualności

Produkcja siłowników hydraulicznych

Siłownik hydrauliczny

Wieloletnia obecność na rynku armatury hydraulicznej pozwoliła nam dokładnie poznać jej każdy komponent – a w rezultacie rozpocząć ich produkcję. Szczególnie istotne są siłowniki, których zadaniem jest wymuszanie w instalacji ruchu posuwistego. Wytwarzamy je zarówno w wariancie jedno-, jak i dwustronnego działania z cylindrami tłokowymi, do których zostaną odpowiednio dopasowane systemy smarowania, uszczelnienia oraz przyłącza wraz z łożyskami.

Produkcja siłowników hydraulicznych jest istotną częścią naszej oferty, ponieważ to właśnie te komponenty znajdują tak szerokie zastosowanie w m.in. układach zawieszenia w samochodach oraz w dźwigach.

Sam proces opisaliśmy dokładnie na podstronie poświęconej produkcji i regeneracji tego rodzaju elementów, z którą zdecydowanie warto się zapoznać.

Komponenty wykonujemy bezpośrednio w siedzibie naszej firmy, co jest możliwe dzięki bogatemu zapleczu technicznemu, a także dzięki naszemu zespołowi specjalistów. Pozwala nam to zrealizować zamówienie w znacznie krótszym czasie.